TMS320F2802PZA-60
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320F2802PZA-60
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
90 pcs
  • Viesti
TMS320F2802PZA-60: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320F2802PZA-60 Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10120 pcs Tietolomake
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.71 V ~ 1.89 V Toimittaja Device Package 100-LQFP (14x14)
Nopeus 60MHz Sarja C2000™ C28x Fixed-Point
RAM Koko 6K x 16 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 64KB (32K x 16) oheislaitteet POR, PWM, WDT
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 100-LQFP
Muut nimet 296-21719
TMS320F2802PZA60
Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 35
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus C28x C2000™ C28x Fixed-Point Microcontroller IC 32-Bit 60MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-LQFP (14x14)