TMS320VC5409PGE-80
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320VC5409PGE-80
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FIXED POINT DSP 144-LQFP
lomakkeissa:
  • Viesti
TMS320VC5409PGE-80: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320VC5409PGE-80 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FIXED POINT DSP 144-LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3190 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 1.80V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 144-LQFP (20x20)
Sarja TMS320C54x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 144-LQFP Muut nimet 296-41902
TMS320VC5409PGE-80-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (TC) On-Chip RAM 64kB
Haihtumaton muisti ROM (32 kB) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Host Interface, McBSP kello Hinta 80MHz