TMS320VC549PGE-100
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320VC549PGE-100
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FIXED POINT DSP 144-LQFP
lomakkeissa:
  • Viesti
TMS320VC549PGE-100: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320VC549PGE-100 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FIXED POINT DSP 144-LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6714 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 2.50V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 144-LQFP (20x20)
Sarja TMS320C54x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 144-LQFP Muut nimet 296-1934
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (TC) On-Chip RAM 64kB
Haihtumaton muisti ROM (32 kB) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä BSP, Host Interface, Serial Port kello Hinta 100MHz