TMS320VC5502ZZZ200
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320VC5502ZZZ200
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FIXED POINT DSP 201-BGA
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
126 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Viesti
TMS320VC5502ZZZ200: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320VC5502ZZZ200 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FIXED POINT DSP 201-BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7754 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 1.26V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 201-BGA MICROSTAR (15x15)
Sarja TMS320C55x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 201-LFBGA Muut nimet 296-26865
TMS320VC5502ZZZ200-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TC) On-Chip RAM 80kB
Haihtumaton muisti ROM (32 kB) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Host Interface, I²C, McBSP, UART kello Hinta 200MHz