TMS32DSP5410APGE16
Tuote-esittely
Osa numero: TMS32DSP5410APGE16
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FIXED POINT DSP 144-LQFP
lomakkeissa:
  • Viesti
TMS32DSP5410APGE16: n tekniset tiedot
Osa numero TMS32DSP5410APGE16 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FIXED POINT DSP 144-LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6809 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 1.60V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 144-LQFP (20x20)
Sarja TMS320C54x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 144-LQFP Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (TC)