TMSDVC5416GGUR160
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TMSDVC5416GGUR160
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FIXED POINT DSP 144-BGA
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
TMSDVC5416GGUR160: n tekniset tiedot
Osa numero TMSDVC5416GGUR160 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FIXED POINT DSP 144-BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5382 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 1.60V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Sarja TMS320C54x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 144-LFBGA Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (TC)