TPA3100D2RGZTG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TPA3100D2RGZTG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48VQFN
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
TPA3100D2RGZTG4: n tekniset tiedot
Osa numero TPA3100D2RGZTG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48VQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16078 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 10 V ~ 26 V Tyyppi Class D
Toimittaja Device Package 48-VQFN (7x7) Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 48-VFQFN Exposed Pad
lähtö Tyyppi 2-Channel (Stereo) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Enimmäislähtöteho x kanavat @ Load 21.8W x 2 @ 8 Ohm Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant