TPD7S019-15RSVR
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TPD7S019-15RSVR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC ESD SOLUTION 7CH 16UQFN
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
TPD7S019-15RSVR: n tekniset tiedot
Osa numero TPD7S019-15RSVR Valmistaja N/A
Kuvaus IC ESD SOLUTION 7CH 16UQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 375297 pcs Tietolomake
Jännite - Kiinnitys - teknologia Mixed Technology
Toimittaja Device Package 16-UQFN (2.6x1.8) Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 16-UFQFN
Muut nimet 296-35062-2
TPD7S01915RSVR
Lukumäärä Circuits 7
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Sovellukset DVI-I, VGA Ports
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TPD8S009DSMR
TPD8S009DSMR
valmistajat: N/A
Kuvaus: TVS DIODE 5.5V 15SON
Varastossa: 135405 pcs
ladata:
RFQ
TPD6V8LP-7
TPD6V8LP-7
valmistajat: Diodes Incorporated
Kuvaus: TVS DIODE 5V 19V DFN1006-2