TPL0202-10MRTER
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TPL0202-10MRTER
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DGTL POT 256POS 10K DL 16WQFN
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
TPL0202-10MRTER: n tekniset tiedot
Osa numero TPL0202-10MRTER Valmistaja N/A
Kuvaus IC DGTL POT 256POS 10K DL 16WQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 128589 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 2.7 V ~ 5.5 V Toleranssi ±20%
Lämpötilan kerroin (Typ) 132 ppm/°C kynttilä Linear
Toimittaja Device Package 16-WQFN (3x3) Sarja -
Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 25 Resistance (ohmia) 10k
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 16-WFQFN Exposed Pad
Muut nimet 296-28196-2
TPL020210MRTER
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Niiden määrä 256 Lukumäärä Circuits 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) muistin tyyppi Non-Volatile
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä SPI
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 256 Taps SPI Interface 16-WQFN (3x3)