TPS3702CX10DDCT
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TPS3702CX10DDCT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VOLT MONITOR OV/UV 1.0V SOT6
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Viesti
TPS3702CX10DDCT: n tekniset tiedot
Osa numero TPS3702CX10DDCT Valmistaja N/A
Kuvaus IC VOLT MONITOR OV/UV 1.0V SOT6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59995 pcs Tietolomake
Jännite - Kynnys 1V Tyyppi Voltage Detector
Toimittaja Device Package TSOT-23-6 Sarja -
Nollaa aikakatkaisu - asettaa uudelleen Active Low
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
ulostulo Open Drain or Open Collector Muut nimet 296-42071-2
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Jännitteet valvoman 1