TPS3702CX50DDCT
Tuote-esittely
Osa numero: TPS3702CX50DDCT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VOLT MONITOR OV/UV 5.0V SOT6
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Viesti
TPS3702CX50DDCT: n tekniset tiedot
Osa numero TPS3702CX50DDCT Valmistaja N/A
Kuvaus IC VOLT MONITOR OV/UV 5.0V SOT6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 62195 pcs Tietolomake
Jännite - Kynnys 5V Tyyppi Voltage Detector
Toimittaja Device Package TSOT-23-6 Sarja -
Nollaa aikakatkaisu - asettaa uudelleen Active Low
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
ulostulo Open Drain or Open Collector Muut nimet 296-42072-2
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Jännitteet valvoman 1