TPS3807A30DCKT
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TPS3807A30DCKT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC 3.0V SUPERVISRY CIRC SC70-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Viesti
TPS3807A30DCKT: n tekniset tiedot
Osa numero TPS3807A30DCKT Valmistaja N/A
Kuvaus IC 3.0V SUPERVISRY CIRC SC70-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 55837 pcs Tietolomake
Jännite - Kynnys 3V, Adj Tyyppi Multi-Voltage Supervisor
Toimittaja Device Package SC-70-5 Sarja -
Nollaa aikakatkaisu 20 µs Minimum asettaa uudelleen Active Low
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
ulostulo Open Drain or Open Collector Muut nimet 296-18602-2
TPS3807A30DCKTG4
TPS3807A30DCKTG4-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Jännitteet valvoman 2