TPS3808G125DBVR
Tuote-esittely
Osa numero: TPS3808G125DBVR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VOLT SUPERVISOR 1.25V SOT23-6
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
TPS3808G125DBVR: n tekniset tiedot
Osa numero TPS3808G125DBVR Valmistaja N/A
Kuvaus IC VOLT SUPERVISOR 1.25V SOT23-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 55634 pcs Tietolomake
Jännite - Kynnys 1.16V Tyyppi Simple Reset/Power-On Reset
Toimittaja Device Package SOT-23-6 Sarja -
Nollaa aikakatkaisu Adjustable/Selectable asettaa uudelleen Active Low
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case SOT-23-6
ulostulo Open Drain or Open Collector Muut nimet 296-21347-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Jännitteet valvoman 1