TPS3808G30DBVRG4
Tuote-esittely
Osa numero: TPS3808G30DBVRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VOLT SUPERVISOR 3.0V SOT-23-6
  • Viesti
TPS3808G30DBVRG4: n tekniset tiedot
Osa numero TPS3808G30DBVRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC VOLT SUPERVISOR 3.0V SOT-23-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 118353 pcs Tietolomake
Jännite - Kynnys 2.79V Tyyppi Simple Reset/Power-On Reset
Toimittaja Device Package SOT-23-6 Sarja -
Nollaa aikakatkaisu Adjustable/Selectable asettaa uudelleen Active Low
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SOT-23-6
ulostulo Open Drain or Open Collector Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Jännitteet valvoman 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TPS3808G30DBVR
TPS3808G30DBVR
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC VOLT SUPERVISOR 3.0V SOT23-6