TPS3828-50DBVRG4
Tuote-esittely
Osa numero: TPS3828-50DBVRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC 5.0V SUPPLY MONITOR SOT-23-5
  • Viesti
TPS3828-50DBVRG4: n tekniset tiedot
Osa numero TPS3828-50DBVRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC 5.0V SUPPLY MONITOR SOT-23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 127322 pcs Tietolomake
Jännite - Kynnys 4.55V Tyyppi Simple Reset/Power-On Reset
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Nollaa aikakatkaisu 120 ms Minimum asettaa uudelleen Active Low
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
ulostulo Open Drain or Open Collector Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Jännitteet valvoman 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TPS3828-50DBVR
TPS3828-50DBVR
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC 5.0V SUPPLY MONITOR SOT-23-5