TPS40050QPWPRQ1
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TPS40050QPWPRQ1
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
TPS40050QPWPRQ1: n tekniset tiedot
Osa numero TPS40050QPWPRQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19378 pcs Tietolomake
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 8 V ~ 40 V topologia Buck
Synchronous Tasasuuntaaja Yes Toimittaja Device Package 16-HTSSOP
Sarja Automotive, AEC-Q100 Sarjaliitännät -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
lähtö Tyyppi Transistor Driver Lähtövaiheet 1
Output Configuration Positive Muut nimet 296-16963-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching Up to 1MHz