TPS40055EVM-002
Tuote-esittely
Osa numero: TPS40055EVM-002
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus EVAL MODULE FOR TPS40055-002
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
TPS40055EVM-002: n tekniset tiedot
Osa numero TPS40055EVM-002 Valmistaja N/A
Saatavana oleva määrä 1719 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 5V Jännite - Input 10 V ~ 40 V
Hyödynnetään IC / Part TPS40055 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja - Regulator Topologia Buck
Lähdöt ja tyyppi 1, Non-Isolated Muut nimet 296-18954
TPS40055EVM002
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Päätarkoitus DC/DC, Step Down
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable Taajuus - Switching 300kHz
Yksityiskohtainen kuvaus TPS40055 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nykyinen - Tuotos 3A