TPS40100RGERG4
Tuote-esittely
Osa numero: TPS40100RGERG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG CTRLR BUCK 24QFN
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
TPS40100RGERG4: n tekniset tiedot
Osa numero TPS40100RGERG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG CTRLR BUCK 24QFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 56551 pcs Tietolomake
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 18 V topologia Buck
Synchronous Tasasuuntaaja Yes Toimittaja Device Package 24-VQFN (4x4)
Sarja - Sarjaliitännät -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 24-VFQFN Exposed Pad
lähtö Tyyppi Transistor Driver Lähtövaiheet 1
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Lähdöt 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 100kHz ~ 600kHz Täyttökierros (maksimi) -