TPS544B20RVFT
Tuote-esittely
Osa numero: TPS544B20RVFT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK ADJ 20A SYNC 40LQFN
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Viesti
TPS544B20RVFT: n tekniset tiedot
Osa numero TPS544B20RVFT Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK ADJ 20A SYNC 40LQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15753 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 0.6V Voltage - lähtö (Max) 5.5V
Jännite - tulo (Min) 4.5V Jännite - tulo (Max) 18V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja Yes
Toimittaja Device Package 40-LQFN-CLIP (7x5) Sarja SWIFT™, D-CAP™, D-CAP2™
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 40-PowerLFQFN
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Muut nimet 296-37876-2
TPS544B20RVFT-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching Selectable
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 1 Output 20A 40-PowerLFQFN Nykyinen - Tuotos 20A