TPS60101PWPG4
Tuote-esittely
Osa numero: TPS60101PWPG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG SWTCHD CAP 3.3V 20HTSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
420 pcs
  • Viesti
TPS60101PWPG4: n tekniset tiedot
Osa numero TPS60101PWPG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG SWTCHD CAP 3.3V 20HTSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 82789 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 1.8V Jännite - tulo (Max) 3.6V
topologia Charge Pump Synchronous Tasasuuntaaja No
Toimittaja Device Package 20-HTSSOP Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila - Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Step-Up
Taajuus - Switching 300kHz Yksityiskohtainen kuvaus Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 100mA 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Nykyinen - Tuotos 100mA Perusosan osanumero TPS60101