TPS62400DRCTG4
Tuote-esittely
Osa numero: TPS62400DRCTG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK ADJ DL SYNC 10SON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
TPS62400DRCTG4: n tekniset tiedot
Osa numero TPS62400DRCTG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK ADJ DL SYNC 10SON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 75194 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 0.6V Voltage - lähtö (Max) 6V
Jännite - tulo (Min) 2.5V Jännite - tulo (Max) 6V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja Yes
Toimittaja Device Package 10-VSON (3x3) Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 10-VFDFN Exposed Pad
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 2.25MHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 2 Output 400mA, 600mA 10-VFDFN Exposed Pad
Nykyinen - Tuotos 400mA, 600mA Perusosan osanumero TPS62400