TPS65140EVM-031
Tuote-esittely
Osa numero: TPS65140EVM-031
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus EVAL MODULE FOR TPS65140-031
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
TPS65140EVM-031: n tekniset tiedot
Osa numero TPS65140EVM-031 Valmistaja N/A
Saatavana oleva määrä 1873 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 5V, 10V, 23V, -5V Jännite - Input 2.7 V ~ 4 V
Hyödynnetään IC / Part TPS65140 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja - Regulator Topologia Buck
Virta - Output 6.81W Lähdöt ja tyyppi 4, Non-Isolated
Muut nimet 296-18997 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Taajuus - Switching 1.6MHz Yksityiskohtainen kuvaus TPS65140 - Special Purpose DC/DC, LCD Supply 4, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Nykyinen - Tuotos 650mA, 300mA, 20mA, 20mA Board Type Fully Populated