TPS717185DSET
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TPS717185DSET
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.85V 150MA 6WSON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
  • Viesti
TPS717185DSET: n tekniset tiedot
Osa numero TPS717185DSET Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.85V 150MA 6WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 137308 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.3V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.85V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6.5V
Toimittaja Device Package 6-WSON (1.5x1.5) Sarja -
Pakkaus / Case 6-WFDFN PSRR 70dB ~ 45dB (100Hz ~ 1MHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 150mA 6-WSON (1.5x1.5)
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 100µA Nykyinen - Tuotos 150mA