TPS717285DCKR
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TPS717285DCKR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 150MA SC70-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
TPS717285DCKR: n tekniset tiedot
Osa numero TPS717285DCKR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 150MA SC70-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 95176 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.3V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.85V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6.5V
Toimittaja Device Package SC-70-5 Sarja -
Pakkaus / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 70dB ~ 45dB (100Hz ~ 1MHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-19649-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA SC-70-5 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 100µA
Nykyinen - Tuotos 150mA Ohjaustoiminnot Enable