TPS71H33QPWPRQ1
Tuote-esittely
Osa numero: TPS71H33QPWPRQ1
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 3.3V 500MA 20HTSSOP
lomakkeissa:
  • Viesti
TPS71H33QPWPRQ1: n tekniset tiedot
Osa numero TPS71H33QPWPRQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 3.3V 500MA 20HTSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3024 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.4V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 10V
Toimittaja Device Package 20-HTSSOP Sarja Automotive, AEC-Q100
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) PSRR 54dB ~ 49dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 20-HTSSOP
Nykyinen - Supply (Max) 460µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 350µA
Nykyinen - Tuotos 500mA Ohjaustoiminnot Enable, Power Good