TPS720105DRVT
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TPS720105DRVT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.05V 350MA 6WSON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Viesti
TPS720105DRVT: n tekniset tiedot
Osa numero TPS720105DRVT Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.05V 350MA 6WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 135685 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.2V @ 350mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.05V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 4.5V
Toimittaja Device Package 6-WSON (2x2) Sarja -
Pakkaus / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 85dB ~ 50dB (10Hz ~ 1MHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-24963-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.05V 350mA 6-WSON (2x2) Nykyinen - Supply (Max) 80µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 38µA Nykyinen - Tuotos 350mA