TPS726126DCQR
Tuote-esittely
Osa numero: TPS726126DCQR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.26V 1A SOT223-6
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
TPS726126DCQR: n tekniset tiedot
Osa numero TPS726126DCQR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.26V 1A SOT223-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59791 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.32V @ 1A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.26V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package SOT-223-6 Sarja -
Pakkaus / Case SOT-223-6 PSRR 60dB (1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.26V 1A SOT-223-6
Nykyinen - Supply (Max) 300µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 120µA
Nykyinen - Tuotos 1A Ohjaustoiminnot Enable, Reset
Perusosan osanumero TPS726126
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TPS726126DCQ
TPS726126DCQ
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.26V 1A SOT223-6