TPS730285YZQT
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TPS730285YZQT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 200MA 5DSBGA
lomakkeissa:
  • Viesti
TPS730285YZQT: n tekniset tiedot
Osa numero TPS730285YZQT Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 200MA 5DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3432 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.21V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.85V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 5-DSBGA Sarja -
Pakkaus / Case 5-UFBGA, DSBGA PSRR 68dB (100Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 200mA 5-DSBGA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 250µA Nykyinen - Tuotos 200mA