TPS736125DRBTG4
Tuote-esittely
Osa numero: TPS736125DRBTG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.25V 400MA 8SON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
TPS736125DRBTG4: n tekniset tiedot
Osa numero TPS736125DRBTG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.25V 400MA 8SON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59290 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.2V @ 400mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.25V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 8-SON (3x3) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-VDFN Exposed Pad PSRR 58dB ~ 37dB (100Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.25V 400mA 8-SON (3x3)
Nykyinen - Supply (Max) 1mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 550µA
Nykyinen - Tuotos 400mA Ohjaustoiminnot Enable