TPS77150DGKR
Tuote-esittely
Osa numero: TPS77150DGKR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 5V 150MA 8VSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
TPS77150DGKR: n tekniset tiedot
Osa numero TPS77150DGKR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 5V 150MA 8VSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 85454 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.12V @ 50mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 10V
Toimittaja Device Package 8-VSSOP Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 60dB (1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet TPS77150DGKRG4
TPS77150DGKRG4-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 150mA 8-VSSOP Nykyinen - lepotilassa (Iq) 125µA
Nykyinen - Tuotos 150mA Ohjaustoiminnot Enable, Reset