TPS77501PWPG4
Tuote-esittely
Osa numero: TPS77501PWPG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 20HTSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
210 pcs
  • Viesti
TPS77501PWPG4: n tekniset tiedot
Osa numero TPS77501PWPG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 20HTSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45560 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V
Voltage - lähtö (Max) 5.5V Jännite - tulo (Max) 10V
Toimittaja Device Package 20-HTSSOP Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) PSRR 60dB (100Hz)
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 5.5 V 500mA 20-HTSSOP
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 125µA Nykyinen - Tuotos 500mA