TPS793475DBVRG4Q1
Tuote-esittely
Osa numero: TPS793475DBVRG4Q1
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 4.75V 200MA SOT23-6
lomakkeissa:
  • Viesti
TPS793475DBVRG4Q1: n tekniset tiedot
Osa numero TPS793475DBVRG4Q1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 4.75V 200MA SOT23-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6616 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.13V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 4.75V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package SOT-23-6 Sarja Automotive, AEC-Q100
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 70dB ~ 43dB (100Hz ~ 100kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.75V 200mA SOT-23-6
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 220µA Nykyinen - Tuotos 200mA