TPS79501DCQG4
Tuote-esittely
Osa numero: TPS79501DCQG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT223
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
234 pcs
  • Viesti
TPS79501DCQG4: n tekniset tiedot
Osa numero TPS79501DCQG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT223 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 40656 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.2V
Voltage - lähtö (Max) 5.5V Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package SOT-223-6 Sarja -
Pakkaus / Case SOT-223-6 PSRR 59dB ~ 39dB (100Hz ~ 100kHz)
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.2 V ~ 5.5 V 500mA SOT-223-6
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 385µA Nykyinen - Tuotos 500mA
Ohjaustoiminnot Enable Perusosan osanumero TPS79501
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TPS79433DGNTG4
TPS79433DGNTG4
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LIN 3.3V 250MA 8MSOP
Varastossa: 85017 pcs
ladata:
RFQ
TPS79501DCQ
TPS79501DCQ
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT223