TPS797285DCKR
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TPS797285DCKR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 50MA SC70-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
TPS797285DCKR: n tekniset tiedot
Osa numero TPS797285DCKR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 50MA SC70-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 91527 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.85V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package SC-70-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Reverse Polarity Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 50dB (100Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-25465-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 50mA SC-70-5 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 2µA
Nykyinen - Tuotos 50mA Ohjaustoiminnot Power Good