TPS799195YZUT
Tuote-esittely
Osa numero: TPS799195YZUT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.95V 200MA 5DSBGA
  • Viesti
TPS799195YZUT: n tekniset tiedot
Osa numero TPS799195YZUT Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.95V 200MA 5DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 222055 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.18V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.95V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6.5V
Toimittaja Device Package 5-DSBGA (1x1.37) Sarja -
Pakkaus / Case 5-UFBGA, DSBGA PSRR 70dB ~ 38dB (100Hz ~ 100kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.95V 200mA 5-DSBGA (1x1.37)
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 60µA Nykyinen - Tuotos 200mA