TPS799285YZUR
Tuote-esittely
Osa numero: TPS799285YZUR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 200MA 5DSBGA
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
TPS799285YZUR: n tekniset tiedot
Osa numero TPS799285YZUR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 200MA 5DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 239069 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.18V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.85V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6.5V
Toimittaja Device Package 5-DSBGA (1x1.37) Sarja -
Pakkaus / Case 5-UFBGA, DSBGA PSRR 70dB ~ 38dB (100Hz ~ 100kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-19483-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 200mA 5-DSBGA (1x1.37) Nykyinen - lepotilassa (Iq) 60µA
Nykyinen - Tuotos 200mA Ohjaustoiminnot Enable