TPS799L54YZYR
Tuote-esittely
Osa numero: TPS799L54YZYR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 5.4V 200MA 5DSBGA
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
TPS799L54YZYR: n tekniset tiedot
Osa numero TPS799L54YZYR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 5.4V 200MA 5DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 90503 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.16V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 5.4V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6.5V
Toimittaja Device Package 5-DSBGA Sarja -
Pakkaus / Case 5-XFBGA, DSBGA PSRR 70dB ~ 38dB (100Hz ~ 100kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-40968-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5.4V 200mA 5-DSBGA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 60µA
Nykyinen - Tuotos 200mA Ohjaustoiminnot Enable