TS12A12511DRJR
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TS12A12511DRJR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC SWITCH SPDT SGL 8SON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
TS12A12511DRJR: n tekniset tiedot
Osa numero TS12A12511DRJR Valmistaja N/A
Kuvaus IC SWITCH SPDT SGL 8SON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 150309 pcs Tietolomake
Jännitesyöttö, yksi (V +) 2.7 V ~ 12 V Jännitesyöttö, kaksois (V ±) ±2.7 V ~ 6 V
Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi) 95ns, 50ns Vaihtokytkentä SPDT
Toimittaja Device Package 8-SON (4x4) Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-WDFN Exposed Pad
Muut nimet 296-25352-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 5 Ohm (Typ) Lukumäärä Circuits 1
Multiplekseri / demultiplekseripiiri 2:1 Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus 1 Circuit IC Switch 2:1 5 Ohm (Typ) 8-SON (4x4)
Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max) 1nA ylikuuluminen -70dB @ 1MHz
Lataa injektio 26pC Channel-to-Channel Matching (ΔRon) 1 Ohm
Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)) 14pF Perusosan osanumero TS12A12511
3dB kaistanleveys 93MHz