TS12A44513PWRG4
Tuote-esittely
Osa numero: TS12A44513PWRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC SWITCH QUAD SPST 14TSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
TS12A44513PWRG4: n tekniset tiedot
Osa numero TS12A44513PWRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC SWITCH QUAD SPST 14TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 130061 pcs Tietolomake
Jännitesyöttö, yksi (V +) 2.7 V ~ 12 V Jännitesyöttö, kaksois (V ±) -
Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi) 75ns, 45ns Vaihtokytkentä SPST - NO/NC
Toimittaja Device Package 14-TSSOP Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 10 Ohm
Lukumäärä Circuits 4 Multiplekseri / demultiplekseripiiri 1:1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 4 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 14-TSSOP Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max) 1nA
ylikuuluminen - Lataa injektio -10.5pC
Channel-to-Channel Matching (ΔRon) 2.5 Ohm (Max) Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)) 8pF, 8pF
Perusosan osanumero TS12A44513 3dB kaistanleveys 530MHz