TS12A4515DRG4
Tuote-esittely
Osa numero: TS12A4515DRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC SWITCH SPST 8SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
TS12A4515DRG4: n tekniset tiedot
Osa numero TS12A4515DRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC SWITCH SPST 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 338904 pcs Tietolomake
Jännitesyöttö, yksi (V +) 2.7 V ~ 12 V Jännitesyöttö, kaksois (V ±) -
Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi) 75ns, 45ns Vaihtokytkentä SPST - NC
Toimittaja Device Package 8-SOIC Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 10 Ohm
Lukumäärä Circuits 1 Multiplekseri / demultiplekseripiiri 1:1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 1 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 8-SOIC Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max) 1nA
ylikuuluminen - Lataa injektio -11.5pC
Channel-to-Channel Matching (ΔRon) - Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)) 7.5pF, 7.5pF
Perusosan osanumero TS12A4515 3dB kaistanleveys 520MHz