TS5V522CPWR
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TS5V522CPWR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VGA SWITCH 5BIT 24TSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
TS5V522CPWR: n tekniset tiedot
Osa numero TS5V522CPWR Valmistaja N/A
Kuvaus IC VGA SWITCH 5BIT 24TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 394989 pcs Tietolomake
Jännitesyöttö, yksi (V +) 4 V ~ 5.5 V Jännitesyöttö, kaksois (V ±) -
Vaihtokytkentä - Toimittaja Device Package 24-TSSOP
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Muut nimet 296-28381-2
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 10 Ohm
Multiplekseri / demultiplekseripiiri - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Bi-Directional, RGB
Yksityiskohtainen kuvaus Video Switch IC 24-TSSOP Perusosan osanumero TS5V522
Sovellukset Video 3dB kaistanleveys 380MHz