UA78L15ACPK
Tuote-esittely
Osa numero: UA78L15ACPK
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 15V 100MA SOT89-3
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
UA78L15ACPK: n tekniset tiedot
Osa numero UA78L15ACPK Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 15V 100MA SOT89-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 576294 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.7V @ 40mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 15V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 30V
Toimittaja Device Package SOT-89-3 Sarja -
Pakkaus / Case TO-243AA PSRR 39dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-12002-2
296-12002-5-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA SOT-89-3 Nykyinen - Tuotos 100mA