UC3901DTRG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UC3901DTRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC ISOLATED FB GENERATOR 14SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
UC3901DTRG4: n tekniset tiedot
Osa numero UC3901DTRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC ISOLATED FB GENERATOR 14SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 32139 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.5 V ~ 40 V Toimittaja Device Package 14-SOIC
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Nykyinen - Supply 5mA Perusosan osanumero UC3901