UCC2750DWTR
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UCC2750DWTR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC SOURCE RINGER CTRLR 28SOIC
lomakkeissa:
  • Viesti
UCC2750DWTR: n tekniset tiedot
Osa numero UCC2750DWTR Valmistaja N/A
Kuvaus IC SOURCE RINGER CTRLR 28SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4724 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 5V Toimittaja Device Package 28-SOIC
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C