UCC3809EVM
Tuote-esittely
Osa numero: UCC3809EVM
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus EVAL MOD FOR UCC3809/2809
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Varaston kunto 885 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 885 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
UCC3809EVM: n tekniset tiedot
Osa numero UCC3809EVM Valmistaja N/A
Kuvaus EVAL MOD FOR UCC3809/2809 Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Saatavana oleva määrä 885 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 3.3V Jännite - Input 32 V ~ 75 V
Hyödynnetään IC / Part UCC3809 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja - Regulator Topologia Buck
Lähdöt ja tyyppi 1, Non-Isolated Muut nimet 296-12294
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Päätarkoitus DC/DC, Step Down
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable Taajuus - Switching 380kHz
Yksityiskohtainen kuvaus UCC3809 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nykyinen - Tuotos 3.3A