SST-90-R-F11-HG100
Luminus DevicesLuminus Devices
SST-90-R-F11-HG100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SST-90-R-F11-HG100
Valmistaja / merkki: Luminus Devices
Tuotteen Kuvaus BIG CHIP LED HB MODULE 275LM RED
lomakkeissa: 1.SST-90-R-F11-HG100.pdf2.SST-90-R-F11-HG100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
  • Viesti
SST-90-R-F11-HG100: n tekniset tiedot
Osa numero SST-90-R-F11-HG100 Valmistaja Luminus Devices
Kuvaus BIG CHIP LED HB MODULE 275LM RED Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3182 pcs Tietolomake 1.SST-90-R-F11-HG100.pdf2.SST-90-R-F11-HG100.pdf
Aallonpituus 624nm Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2V
Katselukulma 100° Tyyppi Chip On Board (COB)
Lämpötila - Testi 25°C Koko / Dimension 11.00mm L x 10.00mm W
Sarja SST-90 Pakkaus Tray
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lumenia / W @ Nykyinen - Test 63 lm/W
Valoa lähettävä pinta (LES) 8.00mm Diameter linssi Domed
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 5.40mm
Flux @ Current / Temperature - Testi 400 lm (Typ) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) SST-90 Red Square Nykyinen - Testi 3.2A
Nykyinen - Max 27A kokoonpano Square