MBRS1100TR
Vishay Semiconductor Diodes Division
MBRS1100TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MBRS1100TR
Valmistaja / merkki: Vishay Semiconductor Diodes Division
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB
lomakkeissa: MBRS1100TR.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MBRS1100TR: n tekniset tiedot
Osa numero MBRS1100TR Valmistaja Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4728 pcs Tietolomake MBRS1100TR.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Schottky Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1A
Jännite - Breakdown SMB Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Käänteinen Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Jos F - Polarisaatio DO-214AA, SMB
Muut nimet VS-MBRS1100TR
VS-MBRS1100TR-ND
VSMBRS1100TR
VSMBRS1100TR-ND
Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MBRS1100TR
Laajennettu kuvaus Diode Schottky 100V 1A Surface Mount SMB diodikonfiguraatiolla 500µA @ 100V
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 780mV @ 1A
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 100V Kapasitanssi @ Vr, F -55°C ~ 175°C