MCS04020C2703FE000
Vishay Beyschlag
MCS04020C2703FE000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MCS04020C2703FE000
Valmistaja / merkki: Vishay Beyschlag
Tuotteen Kuvaus RES SMD 270K OHM 1% 1/10W 0402
lomakkeissa: MCS04020C2703FE000.pdf
  • Viesti
MCS04020C2703FE000: n tekniset tiedot
Osa numero MCS04020C2703FE000 Valmistaja Vishay Beyschlag
Kuvaus RES SMD 270K OHM 1% 1/10W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3560429 pcs Tietolomake MCS04020C2703FE000.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.1W, 1/10W
Jännite - Breakdown 0402 Paksuus (Max) ±50ppm/°C
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja MCS 0402 - Professional
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 0402 (1005 Metric)
Muut nimet 2312 275 12704
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MCS04020C2703FE000
Korkeus - Istuva (Max) 0.015" (0.37mm) ominaisuudet -
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 270k Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Kuvaus RES SMD 270K OHM 1% 1/10W 0402