GP25A13A-R1B
MEAN WELLMEAN WELL
GP25A13A-R1B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GP25A13A-R1B
Valmistaja / merkki: MEAN WELL
Tuotteen Kuvaus AC/DC DSKTP ADPTR 5V 12V -5V 29W
lomakkeissa: GP25A13A-R1B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
GP25A13A-R1B: n tekniset tiedot
Osa numero GP25A13A-R1B Valmistaja MEAN WELL
Kuvaus AC/DC DSKTP ADPTR 5V 12V -5V 29W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2718 pcs Tietolomake GP25A13A-R1B.pdf
Voltage - lähtö 5V, 12V, -5V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Koko / Dimension 4.23" L x 2.64" W x 1.42" H (107.5mm x 67.0mm x 36.0mm) Sarja GP25A (25W)
Region Käytössä International Virta (wattia) 29W
Polarisaatio - Ulostuloliitin DIN, 5 Pin
Muut nimet 1866-1825
GP25A13A-R1B-ND
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Ei kuormaa virrankulutusta 300mW (Max) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Cord (Sold Separately)
tuloliitin IEC 320-C14 muoto Desktop (Class I)
tehokkuus Level VI Yksityiskohtainen kuvaus 5V, 12V, -5V 29W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nykyinen - Output (Max) 2.5A, 1.2A, 300mA Johdon pituus 60.2" (1.53m)