GP50A14E-R1B
MEAN WELLMEAN WELL
GP50A14E-R1B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GP50A14E-R1B
Valmistaja / merkki: MEAN WELL
Tuotteen Kuvaus ACDC DSKTP ADPTR 5V 15V -15V 50W
lomakkeissa: GP50A14E-R1B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
GP50A14E-R1B: n tekniset tiedot
Osa numero GP50A14E-R1B Valmistaja MEAN WELL
Kuvaus ACDC DSKTP ADPTR 5V 15V -15V 50W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2239 pcs Tietolomake GP50A14E-R1B.pdf
Voltage - lähtö 5V, 15V, -15V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Koko / Dimension 5.75" L x 2.97" W x 1.69" H (146.0mm x 75.5mm x 43.0mm) Sarja GP50A (50W)
Region Käytössä International Virta (wattia) 50W
Polarisaatio - Ulostuloliitin DIN, 5 Pin
Muut nimet 1866-1833
GP50A14E-R1B-ND
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Ei kuormaa virrankulutusta 300mW (Max) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Cord (Sold Separately)
tuloliitin IEC 320-C14 muoto Desktop (Class I)
tehokkuus Level VI Yksityiskohtainen kuvaus 5V, 15V, -15V 50W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nykyinen - Output (Max) 4A, 1.5A, 500mA Johdon pituus 39.4" (1.00m)